Auftragsdetails

Operator - GKN Automotive

Datum der Veröffentlichung: Apr 28, 2023
Login to View Salary

  • Ort:
    Hatvan, Heves, Hungary
  • Gesellschaft:
  • Typ:
    Full Time/Permanent
  • Shift:
    First Shift (Day)
  • Karrierelevel:
    Experienced Professional
  • Positionen:
    5
  • Erfahrung:
    1 Year
  • Geschlecht:
    Keine Präferenz
  • Grad:
    Masters
  • Vorher bewerben:
    Nov 30, 2023

Job Summary

Job Description

A GKN Automotive a világ egyik vezető járműipari technológiai vállalata, amelynek úttörő szerepe van az elektromos hajtásrendszerek kifejlesztésében és a jövő közlekedésének alakításában.

Piacvezető hajtásrendszereinkkel a világ legtöbb autóipari vállalatának megbízható – ePowertrain technológiák fejlesztésére, gyártására és szállítására szakosodott – partnere vagyunk.

Globális vezető szerepet töltünk be a féltengelyfejlesztésben és -gyártásban, a világ tíz legkelendőbb autója közül nyolc a mi féltengely-technológiánkat használja. Az első eDrive rendszerünket több mint 20 évvel ezelőtt szereltük be sorozatgyártású autóba, és ma már világszerte több mint kétmillió elektromos jármű meghajtásáról gondoskodik technológiánk.

Jelenleg egy új gyártóüzemet hozunk létre a Miskolc melletti Felsőzsolcán, amely várhatóan 2023 második felére készül el. Az üzem az elektromos járművek eDrive rendszerei és alkatrészei iránti növekvő igények kielégítésében kap fontos szerepet. Új telephelyünk fő profilja a vállalat termékportfóliójában meghatározó alkatrésznek számító féltengelyek gyártása lesz. A létesítmény gyártási és logisztikai csarnokból, irodaépületből és egy tesztelési lehetőséget is biztosító mérnöki központból fog állni.

Számos munkakörbe keresünk munkatársakat. Mások mellett mérnököket, karbantartási-, minőségbiztosítási- és tesztelési területen dolgozó technikusokat, továbbá anyagmozgatókat, összeszerelő szalagmunkásokat várunk, akik a világszerte már 25 ezer taggal rendelkező GKN-csapathoz csatlakoznának.

Az álláslehetőségek megtekintéséhez és a jelentkezéshez látogasson el a következő weboldalra.

Detailed Description

A pozíció:

Termelési operátorok-at keresünk csapatunkba.

A legfontosabb feladatok a következők:

  • Részvétel a termelésben (gépek kezelése, működtetése)
  • Műszakvezető által megadott utasítások elvégzése
  • Előírt karbantartási feladatok ellátása, dokumentálása
  • Minőségi utasítások betartása
  • Minőségi eljárások ismerete és a kapcsolódó dokumentáció kezelése
  • A felmerülő javítási vagy karbantartási igények teljesítésében való részvétel

Elvárások:

  • Hasonló területen szerzett 1 év tapasztalat (szervizpont technikus, gépbeállító, szerszámkarbantartó)
  • Műszaki végzettség előny
  • Angol alapfok előny, de nem elvárás
  • Jó műszaki érzék
  • Jó megfigyelőképesség
  • Pontos munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS office)
  • Három műszakos (8 órás) munkarend vállalása: (1. Műszak: 6:00-14:00, 2. Műszak: 14:00-22:00; 3. Műszak (22:00-6:00)
  • Külföldi betanulás vállalása

Ajánlatunk:

  • Piacvezető vállalat
  • Modern munkakörnyezet
  • Vonzó fizetés és juttatások egy nagy múltú, stabil vállalatnál
  • Hétfőtől péntekig történő munkavégzés
  • Fejlődési és előmeneteli lehetőség
  • Emberközpontú, támogató vállalati légkör

Jelentkezés az alábbi telefon számon : +36-30-018-2883

Job is expired

Company Overview

London, London, United Kingdom

GKN Automotive is the global leader in drive systems. A global automotive technology company that pioneered electric drive systems and is now driving the future of transportation. It is the trusted partner for most of the world’s automotive companie... Read More

Verwandte Jobs

Google Karte